Hakkımızda

CORAL DİZAYN olarak 2012 yılının yaz aylarında Organize Sanayii Bölgesi'nde 13.000 metrekarelik alanda kurulmuş genç bir şirketiz. Bünyemizdeki kalifiye ekiple peyzaj projelendirme ve uygulamalarıyla birlikte bitki, taş, organik gübre, rulo çim, tohum çim satışı da yapmaktayız.

Değişen yaşam şartlarının kimi olumsuzluklarını gidererek sizlere bir parça nefes olmak amacındayız. Doğayı değiştiren biz insanlar bunu kimi zaman olumlu kimi zaman olumsuz yönde gerçekleştiriyoruz. Biz bu değişimin olumlu yüzü olup bu yoğun karmaşa ortamında nefes alınabilecek kaçış mekanları tasarlama hedefindeyiz.

Kayseri halkının olduğu gibi farklı şehirlerdeki insanların da hayatlarını ufak dokunuşlarla renklendirebilmek isteğiyle yirmi yıldır bu işin içindeki tecrübeli bir ekiple çıktık yola. Teoriden çok pratiğin önemli olduğu günümüz dünyasında hayal gücünü olabildiğince öne çıkarmak için varız.

Klasik çizginin dışındaki tasarımlarımız ve sizin de hayal gücünüzle, isteklerinizle birleştirdiğimiz projelerimizde yaşam alanlarını iki kat güzelleştirmek için çalışıyoruz.


online katalog
Referanslarımızı kataloğumuz ile incelemek için burayı tıklayınız. Online kataloğumuz yeni pencerede açılacaktır.